Posao u Ekocentru

EKOCENTAR, jedan od najvećih domaćih trgovačkih centara građevinskog materijala te opreme za vrt i poljoprivredu, posluje u sastavu EKO MEĐIMURJA – snažne i stabilne tvrtke s preko 400 zaposlenika.

EKOCENTAR  s ponosom ističe svoju predanost brizi o zaposlenicima jer zadovoljni i motivirani zaposlenici su temelj našeg uspješnog poslovanja. U EKOcentru smo ponosni na našu obiteljsku i prijateljsku atmosferu, gdje svi zaposlenici znaju da su cijenjeni i podržani. Naša posvećenost brizi o zaposlenicima nije samo riječima, već je vidljiva u svakodnevnom radu i našim međusobnim odnosima.

Posao u EKOCENTRU i EKO MEĐIMURJU donosi Vam slijedeće pogodnosti:

  • sigurnost i stabilnost
  • edukaciju za kandidate s manje ili bez iskustva
  • odlične radne uvjete
  • konkurentna primanja
  • dodatke na osnovnu plaću za prekovremeni rad, za rad u smjenama, …
  • stimulativne dodatke i nagrade za ostvarene rezultate rada
  • stalni radni odnos (uz probni rok)
  • pune troškove prijevoza na posao
  • smještaj zaposlenicima iz udaljenih dijelova Hrvatske
  • dinamične i zanimljive poslove
  • dodatne edukacije i usavršavanja

Pozivamo Vas da postanete dio našeg tima!

RADNIK U SKLADIŠTU TRGOVINE EKOCENTAR  (m/ž)

Opis posla:

  • preuzimanje i izdavanje robe građevinskog i vrtnog asortimana
  • utovar i istovar robe
  • praćenje zaliha robe i asortimana robe
  • briga o organizaciji i urednosti trgovine i skladišnog prostora

Uvjeti:

  • SSS
  • radno iskustvo: najmanje 1 godina
  • prednost radno iskustvo u trgovini građevinskim i vrtnim asortimanom
  • prednost osposobljenost za rukovatelja viličarom
  • prednost poznavanje rada na računalu (prednost MS Office)
  • vozačka dozvola B kategorije

    ODABERITE ZANIMANJE ZA KOJE SE PRIJAVLJUJETE (unos obavezan):

    OSOBNI PODACI

    OBRAZOVANJE I OSPOSOBLJAVANJE

    RADNO ISKUSTVO (može se izostaviti ukoliko imate CV)

    OSOBNE VJEŠTINE